Do Włoch jeżdżę co roku na wakacje. Zakochałam się w tym kraju mając zaledwie 7 lat. Urzekła mnie ich kultura, kuchnia, mentalność. Włochy mają niesamowity urok.
Rok w rok jadąc do Włoch udaje mi się zobaczyć co rusz to nowe zakątki tego pięknego kraju. Nawet rzeczy, które widziałam, nie raz potrafią zaskoczyć. Italia to romantyczny kraj pełen zabytków, niespodzianek i swego rodzaju magii. Każdy kto był raz we Włoszech, zawsze chce tam wrócić.

Załączam 3 zdjęcia. Jedno przy Colosseum – wspaniałej budowli, w której w idealny sposób można sobie wyobrazić to, co się tam kiedyś działo. Ta budowla to swego rodzaju historia, która potrafi nauczyć w praktyczny sposób, poza tym wrażenia są niezapomniane.

Koloseum Rzym

Natalia przed Koloseum

Kolejne zdjęcie to widok z Krzywej Wieży w Pizie. Wejść na wieżę jest dość łatwo, natomiast zejść z niej po tych stromych schodach to już nie lada wyczyn. Piza Krzywa WieżaAle warto się poświęcić i dotrzeć na sam szczyt wieży. Roztaczają się z niej wspaniałe widoki, które w całości ukazują piękno przyrody oraz całej Pizy. Wspomnienia są na zawsze, dlatego warto zobaczyć Krzywą Wieżę, żeby przekonać się, jakie piękne widoki można z niej zobaczyć.

Kolejne, ostatnie, ujęcie to fotka zrobiona na tle Zamku Saint Angelo. Dodatkowo zdjęcie jest zrobione nocą. Wtedy całe Włochy mają niesamowity klimat, a zdjęcia w takim ujęciu są bardziej romantyczne. Będąc w Rzymie warto zobaczyc ten zamek, m.in. kręcono w nim sceny z filmu Anioły i Demony.

Saint Angelo Rzym

Wizyta Natalii w Rzymie i Zamku Saint Angelo

Zwiedzając Włochy ma się niezapomniane wrażenia a przede wszystkim wspaniałe wspomnienia. Z wielką chęcią wracam tam co roku i na nowo poznaję wszystkie tajemnice i uroki tego pięknego kraju.

Natalia Kraińska

Podróżujesz do Włoch? Masz zdjęcia? Wyślij swoją relację i wygraj w konkursie!