Czy marzycie o tym, aby zaszyć się gdzieś pośród pól Toskanii i spędzić miło czas w domku na wsi? My też. Dlatego sprawdziliśmy, gdzie można wyszukać dla siebie taki obiekt noclegowy.

Jednym z bardziej popularnych i obfitujących w ciekawe lokale serwisem jest Casamundo. Znajdziemy w nim apartamenty i domy nie tylko z Włoch, ale też z całej Europy. Gdzie można wynajmować domek na wakacje? Praktycznie w każdym regionie Półwyspu Apenińskiego, choć oczywiście Toskania jest tutaj obficie promowana – zgodnie zresztą z potrzebami wielu turystów.

Włochy Domki

CASAMUNDO jest pośrednikiem i wyszukiwarką apartamentów i domków letniskowych w Europie. Działa od 2003 roku, a od 2009 także na rynku Polskim. Można wybierać z ofert wiarygodnych organizatorów podróży i osób prywatnych. Możliwe jest użycie zaawansowanej wyszukiwarki, która pozwala na znalezienie obiektów np. z garażem, sauną, kominkiem czy wybrać preferowane położenie – przy plaży lub górach. Każdy obiekt opatrzony jest dokładnym opisem, fotografiami, cennikiem i kalendarzem dostępności.

Zobacz www.casamundo.pl


Wśród regionów Włoch z ofertami znajdziemy:
Abruzja/ Molise
Apulia
Basilicata
Capri
Dolina Aosty
Dolomity
Elba
Emilia-Romania
Friuli-Wenecja Julijska
Ischia
Jeziora Północnych Włoch
Jezioro Como
Jezioro Garda
Jezioro Idro
Jezioro Iseo
Jezioro Ledro
Jezioro Lugano
Jezioro Maggiore
Jezioro Orta
Jezioro Trazymeńskie
Kalabria
Kampania
Lacjum
Liguria
Lombardia
Marche
Piemont
Południowy Tyrol / Trydent
Sardynia
Sycylia
Toskania
Umbria
Wenecja Euganejska
Wybrzeże Adriatyku
Wybrzeże Amalfitańskie & Sorrento
Wyspy Egadzkie
Wyspy Liparyjskie
Wyspy Poncjańskie
Zatoka Neapolitańska