„Vatican and Rome Omnia” to karta miejska po Rzymie i Watykanie, dająca szansę na tanie zwiedzanie, bezpłatną komunikację miejską oraz mapę Rzymu i przewodnik turystyczny.

Omnia to ekskluzywny pakiet usług, który umożliwia zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra w Watykanie i rzymskich zabytków cieszących się największym zainteresowaniem z punktu widzenia religii i kultury.

Karta Omnia do Watykanu i Rzymu - trzydniowa

Karta Omnia

Daje możliwość korzystania z Cristiana Roma Open Bus i jeżdżenia środkami transportu publicznego. Można ją kupić z wyprzedzeniem i wykorzystać w dowolnym momencie.

Tysiące lat historii starożytnej, arcydzieła sztuki i architektury, historia ludzi, którzy szerzyli chrześcijaństwo w Wiecznym Mieście – poznaj wszystkie dostępne ścieżki wiedzy. To ciekawy pomysł dla turystów przybywających do Rzymu i Watykanu po raz pierwszy, ale również do tych, którzy wracają do kolebki europejskiej cywilizacji.

Koszt karty miejskiej po Rzymie i Watykanie

cena 85 euro dla dorosłych
darmowe dla dzieci do 6 roku życia

Usługi na TRAVEL CARD Watykan i Rzym 3 dni

* Open Cristiana Roma Bus – specjalny autobus miejski
* Komunikacja autobusowa
* Metro – B
* Tramwaje
* Pociąg Rzym – Ostia

Wejścia do atrakcji turystycznych

* Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska
* Koloseum
* Forum Romanum
* Palatyn
* Więzenie Mamertyńskie z trasą „doświadczalną”
* Dwie trasy do wyboru w głównych bazylikach: św. Piotra, św. Pawła za Murami, św. Jana na Lateranie, Santa Maria Maggiore

Przewodnik po Rzymie i Watykanie

* Mały, ilustrowany przewodnik, w 4 językach, który przedstawia historyczne i artystyczne miejsca oraz oferuje praktyczne informacje dla Twojej wizyty.

Mapa Rzym / Watykan

* Plan miasta z oznaczonymi trasami i ikonami zabytków oraz trasami Roma Cristiana Open Buses.

Dodatkowe informacje na operaromanapellegrinaggi.org