Do 7 października 2010 można zgłaszać filmy internautów, które wyrażają hasło „Jedz módl się i kochaj”. Każdy ma szansę wygrać wycieczkę do Rzymu dla dwóch osób, która potrwa 4 dni. Warto skorzystać, jeśli masz wolną chwilę.

Zasady są proste – nakręcony filmik wrzuć na facebookową tablicę Reserved. Bardziej szczegółowo możesz przeczytać o zasadach w regulaminie, który przytaczamy we fragmencie poniżej:
paragraf 5:
1. Osoba zamierzająca wziąć udział w konkursie zobowiązana jest zrobić telefonem komórkowym, kamerą lub innym urządzeniem nagrywającym bądź w dowolnej innej technice film przedstawiający własną interpretację tytułu „Jedz módl się kochaj”
2. Filmy należy umieścić na stronie http://www.facebook.com/Reserved na Tablicy. W przypadku, gdyby film automatycznie nie pokazał się na Tablicy Uczestnik powinien umieścić informację na Tablicy o wrzuceniu filmu podając do niego link w galerii filmów fanów Reserved.
3. Filmy będą ocenianie przez Jury konkursu powołane przez Organizatora.
4. Wszystkie Filmy muszą zostać umieszczone na wskazanej wyżej stronie najpóźniej do dnia 7.10.2010r.
5. Umieszczenie filmu na stronie http://www.facebook.com/Reserved jest równoznaczne z akceptacją warunków konkursu.
paragraf 9
1.Organizator oferuje następujące nagrody:
Wycieczkę do Rzymu dla dwóch osób obejmującej 4 noclegi w Hotelu Westin Excelsior , w okolicy Via Vento, w dniach 28.października 2010 roku do 01 listopada 2010 roku. Wliczony jest przelot w obie strony na trasie Warszawa – Rzym – Warszawa.
2. Książki „Jedz módl kochaj się”.
3. Koszulki promujące film „Jedz módl się kochaj”

Powodzenia!