Rimini - Różowa Noc 2010

Plakat Różowej Nocy

Rozpoczęcie sezonu letniego można świętować na różne sposoby. We włoskim Rimini na wszystkich pragnących wakacji przygotowano wystrzałową imprezę w różowym kolorze. I wcale nie jest to atrakcja turystyczna wyłącznie dla gejów i lesbijek. La Notte Rosa już od zmierzchu 2 lipca do świtu 5 lipca 2010 (piątek-poniedziałek).

Impreza na Riwierze w Rimini będzie już po raz piąty. Całe wybrzeże zmieni się w różowego cukierka. Będą pokazy, widowiska, eventy, spektakle teatralne i przede wszystkim wystrój w kolorze różowym. Każdy ośrodek od Lidos of Comacchio po Cattolica ma „wystroić się” kreatywnie i oryginalnie. Turystów czeka niezapomniana noc pełna wrażeń.

Oto jak było w zeszłym roku (poniżej mapa i dodatkowe informacje):

Pomysł na różową imprezę
Wydarzenie ma podkreślać wyjątkowość Rimini i kreować wizerunek oryginalnego miejsca, które świetnie nadaje się do zabawy. Wakacje w Rimini mają stać się popularne dzięki wytworzeniu wartościowej marki. Różowej marki. Według organizatorów róż równa się impreza.
Czy uważasz, że tak jest? Prosimy napisz komentarz.

Kolor różowy
Różowy kojarzy się z gościnnością, uprzejmością, nawiązywaniem kontaktów, emocjami i szansą na spotkanie ciekawych ludzi
Róż i czerwień symbolizują spotkania, emocje i miłość

Impreza La Notte Rosa (Różowa Noc)

Zaplanowano pokazy, koncerty, spektakle teatralne, happeningi, pokazy uliczne, magię i poezję, sztukę w ruchu (?), sztuczne ognie, iluminacje, duże różowe meble uliczne i małe różowe gadżety, spotkania i mnóstwo emocji.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, obejrzyj program na stronie Różowej Nocy 2010

Mapa okolic Rimini